Donori sēj un stāda kokus


19.05.2010

Lai atbalstītu ideju par Latviju kā zaļāko valsti pasaulē, arī Valsts asinsdonoru centrs (VADC) iesaistās akcijā „Skābeklis”. Donoriem, kas no 24. līdz  29. maijam ziedos asinis VADC vai tā rīkotajos izbraukumos, akcijas „Skābeklis” veidotāji dāvinās priedes un egles sēklas.

Donori aicināti koku sēklas iestādīt kastītēs un audzēt tās uz palodzēm, lai nākamajā pavasarī izstādītu Latvijas mežos, parkos vai savos piemājas dārziņos.

VADC, iesaistoties šajā projektā, grib aicināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju rūpēties ne tikai par saviem līdzcilvēkiem, bet arī apkārtējo vidi, saudzēt to, domāt zaļi, dzīvot veselīgi un ilgspējīgi. Ar dalību akcijā „Skābeklis” VADC grib uzsākt arī Pasaules asins donoru dienas pirmssvētku mēnesi. Jau tradicionāli arī šogad 14. jūnijā tiks svinēti šie dzīvības un vispasaules asins donoru godināšanas svētki, un „Skābeklis” ir lielisks veids, kā tos sākt gaidīt.

„Gan asins donoru kustības, gan akcijas „Skābeklis” galvenais mērķis ir kopīgs — dāvāt un saglabāt dzīvību, vienā gadījumā stādot kokus, bet otrā gadījumā ziedojot asinis. Asins donori ir mūsu sabiedrības vieni no labestīgākajiem un atsaucīgākajiem cilvēkiem, tāpēc esam pārliecināti, ka „Skābeklis” to vidū gūs lielu atbalstu. Ceram, ka mūsu un akcijas „Skābeklis” mērķi tiks sasniegti, un Latvijas būs veselīgākā un zaļākā valsts pasaulē,” uzsver VADC direktore Gita Ņemceva.

 

dalīties: Twitter Facebook Draugiem.runā

Komentāri