Visas Latvijas koku sēšanas diena


20.05.2010

Piektdien, 21.maijā, akcijas „Skābeklis” ietvaros visā Latvijā notiks koku sēšanas diena, kurā aicināts piedalīties ikviens iedzīvotājs, īpaši visi 5. un 6. klašu skolnieki. AS „Latvijas valsts meži“ un AS „SEB banka“ rīkotās akcijas mērķis ir padarīt Latviju par zaļāko valsti pasaulē, gada laikā visā Latvijā iesējot vairāk nekā 2 miljonus egles un priedes.

Akcijā „Skābeklis” jau iesaistījušies un Vislatvijas koku sēšanas dienā savu koku iestādīs 15 000    5. un 6. klašu skolēni 840 Latvijas skolās. Viņi, pateicoties VAS “Latvijas Pasts” atbalstam, pagājušajā nedēļā saņēma bezmaksas koku sēklu komplektus un skaidrojošo materiālu par to, kā koki jāsēj un jāaprūpē. Tāpat Vislatvijas koku sēšanas dienā plāno piedalīties vairāku lielāko Latvijas uzņēmumu un organizāciju pārstāvji.

Organizatori aicina ikvienu iesaistīties un iesēt vismaz dažus kociņus. Koku sēklas šobrīd pieejamas SEB bankas filiālēs. Savukārt Latvijas Pasta nodaļās, kur jau izdalīti vairāk kā 10 000 priežu un egļu sēklu komplekti un novērota negaidīti liela interese un atsaucība, papildu komplekti būs pieejami no 24. maija. 

dalīties: Twitter Facebook Draugiem.runā

Komentāri